Ogłoszenie

Mnie na tym forum/otsie nie bedize wiecej narQ :-) Na proźbe rubixa, ne będę hackował otsa :) Więc narQ

#1 2008-05-07 20:50:18

Viceroy

Zbanowany

Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 45
Punktów :   -4 
Nick: Viceroy
LvL: 8-?
Skill: 10-?
M LvL: 0-?

Wlasny Klient

Ja jeszcze wroce z tym wlasnym klientem. Fajnie by bylo jak by byl wlasny klient zauwazcie ile by bylo nowych mozliwosci.
Jezeli ktos gral na RON OTS napewno wie..
Mozna by bylo zrobic np ze jak leci vampire shield to mozna wylootowav vamp shield +2 lub +4   lub -1. Bardzo by to rozwinelo handel w grze.
Mozna by bylo polaczyc itemki z 7.1 - 8.1 chodzi o grafike np zamienic wygla sabry i dac wyglad z 7.5 a bylo piekna lub brass helmet ktory wygladal jak czapka babajagi.
CO wy na to? Oprocz tego bylo by duzo mozliwosci i GODowi by sie tak nie nudzilo . Brak ip changerow.
No i wogule ...

Offline

 

#2 2008-05-08 11:38:24

Rzur

Seen Mile Visitor

653333X
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 78
Punktów :   -9 
Nick: Bedurek
LvL: shall bend
Skill: to my
M LvL: will

Re: Wlasny Klient

@Viceroy

Infobot napisał:

11:37:14 Rzur
ort wogule   

11:37:14 ~~~PRZYJACIEL~~~!2 (infobot@tlen.pl)
Nie znalazłem podanego słowa w słowniku.
Być może chodziło Ci o:
gogle
joule
ligule
nodule

God ma dosc rzeczy do roboty teraz jest pełno bugów do poprawienia i wydaje mi sie ze nikt nie bedzie sie teraz zajmowal wlasnym klientem.


" Typowy tibijczyk to analfabeta, ktury hodżi na potforki. Do tego jeszcze jest knajtem i wali z aksa, a jego kumpel jest drutem i wali z ruszczki. "
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tibia
For Better MegaOTS.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwemagnus.pun.pl www.zse-chorzow.pun.pl www.polandprivm2.pun.pl www.poloniakepno.pun.pl www.cs-frag.pun.pl