Ogłoszenie

Mnie na tym forum/otsie nie bedize wiecej narQ :-) Na proźbe rubixa, ne będę hackował otsa :) Więc narQ

#1 2008-05-07 18:41:10

Viceroy

Zbanowany

Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 45
Punktów :   -4 
Nick: Viceroy
LvL: 8-?
Skill: 10-?
M LvL: 0-?

Zachowanie GOD

Wiem ze nie powienienem komentowac zachowania admina serwera ale to juz lekko przesada -.-.
Po 1 dales Bedurkowi nick jestes kurwa z rozjebana dupa. Moze jego zachowanie bylo aroganckie ale powinne byc inne zasotosowany inny typ kary.
A ogolnie nie wspomne o tym ze napisal przperosiny,

Wez sie Rubix ogarnij bo juz znow sie zaczyna robic z rpg twoj rubixots ;>.

Oraz powinny byc ograniczone kary stania za lada a jezeli juz wpadles na taki pomysl zrob wiezenie?

Offline

 

#2 2008-05-08 11:41:31

God Rubix

Interested User

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 24
Punktów :   -3 

Re: Zachowanie GOD

Po pierwsze .. nie powinienes komentowac zachowania admina , robie co mi sie podoba , jezeli tobie sie nie podoba to nie graj , za zachowanie bedurka powinenem mu usunac postac , napisal przeprosiny które po 10 minutach usunal .. gdyby je zostawił mialby swój nick.Gdyby sie potrafił zachowac nie bylo by takiej sytuacji , co do wiezienia .. wiezienie jest juz dawno .. -.-

Offline

 

#3 2008-05-08 19:18:16

Viceroy

Zbanowany

Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 45
Punktów :   -4 
Nick: Viceroy
LvL: 8-?
Skill: 10-?
M LvL: 0-?

Re: Zachowanie GOD

Kurwa czy ja mowie ze mi sie nie podoba odrazu nie graj .... Po prostu zwracam ci uwage bo chce zeby ots byl fajny nie robie tego dla ciebie lub zeby ciebie wkurzyc ale chce zeby byla nice atmosfera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-frag.pun.pl www.polandprivm2.pun.pl www.zse-chorzow.pun.pl www.poloniakepno.pun.pl www.wwemagnus.pun.pl